Úvod  /  certifikace

Certifikáty

Certifikace

ČSN EN ISO 9001:2009 | systém řízení jakosti. ČSN EN ISO 14001:2005 | systém ochrany životního prostředí. ČSN OHSAS 18001:2008 | systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. ISO 12647-2:2004/Amd.1:2007 | certifikát podle tiskové normy definující kvalitu ofsetového tisku. ISO 12647-7 | certifikát podle tiskové normy definující kvalitu digitálního tisku. FSC-STD-40-004 V2-0 | certifikace používání FSC® papírů, které jsou vyráběny ekologicky šetrným způsobem. Externí manažer kvality Heidelberg® | průběžná kontrola barevných procesů a kvality tisku podle normy ISO 12647-2 společností Heidelberg.

 

Co je FSC®?

Základní ideou nevládní neziskové organizace Forest Stewardship Council® (FSC®) je podporovat ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů, a tím napomoci chránit ohrožené a devastované světové lesy. FSC® vytvořilo prestižní mezinárodní systém certifikace lesů a podniků, které dřevo z certifikovaných lesů zpracovávají ve výrobky. Logo FSC® na výrobku znamená záruku, že svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem. Více o FSC® najdete na www.czechfsc.cz.

 

Závazek k hodnotám FSC

 

 

Quality Assured by Heidelberg

Ocenění „Quality Assured by Heidelberg“ jsme získali jako první tiskárna v České republice. Značka je propůjčována tiskárnám, které využívají programu komplexní správy barevnosti - Externí manažer kvality od společnosti Heidelberg a dlouhodobě dodržují podmínky normy ISO 12647-2:2004/Amd.1:2007. Ocenění je potvrzením špičkové kvality našeho tisku.

 

 

Print Color Management

Na podzim roku 2011 jsme se jako první tiskárna v ČR zařadili do nového programu "Externí manažer kvality", který zajišťuje společnost HEIDELBERG. Program přestavuje komplexní a především nepřetržitou externí správu barevných procesů a tiskové kvality tiskárny. Více informací na www.cz.heidelberg.com.

 

 

PLÁN ŘÍZENÍ UHLÍKOVÉ STOPY

Carbon Footprint Management

Rok: 2020

 

Uhlíková stopa měří množství skleníkových plynů vypuštěných do ovzduší. Společnost Tiskárna Didot, spol. s r.o. se aktivně přidala k tisícům podniků po celém světě, které snižují svou uhlíkovou stopu.

 

PLÁN ŘÍZENÍ UHLÍKOVÉ STOPY společnosti Tiskárna Didot, spol. s r.o. stanovuje závazek pro měření, sledování a snižování uhlíkové stopy. Prostřednictvím tohoto plánu chce naše společnost dlouhodobě snižovat svůj dopad na životní prostředí.

 

Součástí plánu je postup pro řízení uhlíkové stopy společnosti, dále cíle snižování emisí CO2 a stejně tak i akční plán pro dosažení tohoto snižování ve stanoveném období. Kromě toho plán vyhodnocuje kvalitu zpracovaných dat, metody sběru dat a představuje konkrétní body, které mohou být v této oblasti postupně vylepšovány.

 

Kontaktní osoba:

Ing. Blanka Cibíková

Pozice: asistentka

Email: cibikova@tiskarna-didot.cz

Mobil: +420 602 458 432

 

Plán řízení uhlíkové stopy

Platný certifikát

 

 

 

Tiskárna Didot, spol. s r.o.

Trnkova 119, 628 00 Brno-Líšeň

tel.: +420 543 215 538, e-mail: info@tiskarna-didot.cz

Copyright © 2015 Tiskárna Didot, spol. s r.o.