Úvod  /  kontakty

Kontakty

Obchodní oddělení

Andrea Skládaná - sekretariát

mob.: (+420) 602 458 432, tel.: (+420) 543 215 538, e-mail: skladana@tiskarna-didot.cz

 

Ing. Jana Dudová - obchodní manažer

mob.: (+420) 725 308 930, tel.: (+420) 543 215 538, e-mail: dudova@tiskarna-didot.cz

 

Jana Jaskulková - obchodní manažer

mob.: (+420) 602 728 388, e-mail: jaskulkova@tiskarna-didot.cz

 

Mgr. Jaroslav Kašpar - obchodní manažer

mob.: (+420) 602 738 832, e-mail: kaspar@tiskarna-didot.cz

 

Lubor Soukal - obchodní manažer

mob.: (+420) 727 826 488, e-mail: soukal@tiskarna-didot.cz

 

Markéta Dvořáková - obchodní manažer

Mobil: (+420) 602 575 459, e-mail: dvorakova@tiskarna-didot.cz

 

Data k tisku zasílejte na e-mail: data@tiskarna-didot.cz

Vice informací ohledně dat k tisku naleznete zde.

Sídlo společnosti

 

 

Tiskárna Didot, spol. s r.o.

Trnkova 119, 628 00 Brno-Líšeň

tel.: (+420) 543 215 538

e-mail: info@tiskarna-didot.cz

IČ: 60723921, DIČ: CZ60723921

OR Krajský soud v Brně, oddíl C, vl. 16783

 

BANKOVNÍ SPOJENÍ

ČSOB Brno, č. ú. 372551073/0300

  • Zobrazit ostatní kontakty

    Vedení společnosti

    Jiří Lejska - jednatel

    mob.: (+420) 724 273 027, tel.: (+420) 543 216 969, e-mail: lejska@tiskarna-didot.cz

     

    Milan Kunčák - jednatel

    mob.: (+420) 602 564 354, tel.: (+420) 543 215 539, e-mail: kuncak@tiskarna-didot.cz

     

    Finanční oddělení

    Růžena Břoušková - ekonom

    tel.: (+420) 515 550 945, e-mail: brouskova@tiskarna-didot.cz

     

    Technologie a výroba

    Vladimír Trávníček - výrobní ředitel

    mob.: (+420) 724 085 764, tel.: (+420) 543 216 959, e-mail: travnicek@tiskarna-didot.cz

     

    Tomáš Rettegy - technolog

    mob.: (+420) 724 740 464, tel.: (+420) 543 216 959, e-mail: rettegy@tiskarna-didot.cz

     

    Zdeněk Zapletal - technolog

    mob.: (+420) 543 216 959, e-mail: zapletal@tiskarna-didot.cz

     

    Pavel Pernica - mistr knihárny

    mob.: (+420) 724 311 308, tel.: (+420) 541 159 115, e-mail: pernica@tiskarna-didot.cz

     

    Grafické studio

    Iva Tomášková - grafik

    tel.: (+420) 543 216 947, e-mail: tomaskova@tiskarna-didot.cz

     

    Tomáš Sobotka - ctp, prepress

    tel.: (+420) 543 216 947, e-mail: sobotka@tiskarna-didot.cz

     

    Výroba obalů

    Nikola kristenová - konstrukce

    tel.: (+420) 543 216 947, e-mail: ploter@tiskarna-didot.cz

zobrazit mapu

Tiskárna Didot, spol. s r.o.

Trnkova 119, 628 00 Brno-Líšeň

tel.: +420 543 215 538, e-mail: info@tiskarna-didot.cz

Copyright © 2015 Tiskárna Didot, spol. s r.o.