Úvod  /  O tiskárně

O tiskárně

Historie

 

Mise společnosti

Naším posláním je zhmotnit lidské myšlenky, postoje či obrazy. Hmotou je pro nás před více než čtyřmi tisíci lety vynalezený papír, nástrojem pak pět set let známý tisk. Se znalostí minulosti našeho oboru hledíme hrdě do budoucna. Vyhledáváme a používáme nejmodernější nástroje a postupy, pečujeme o naše zákazníky a chováme se šetrně k životnímu prostředí. Naše práce je vedena myšlenkou, že je to poctivé řemeslo.

 

 

Historie

Společnost Tiskárna Didot, spol. s r.o. byla založena na podzim roku 1994. Od svého počátku se výroba soustředila na ofsetový tisk s převažující zakázkovou skladbou letáků, brožur a katalogů. Postupně se přidala i spolupráce s institucemi zabývajícími se prezentací uměleckých děl, čímž došlo i na výrobu knižní.

Dnes tiskárna Didot vyrábí pro celé spektrum zákazníků ve vlastní výrobní hale na ploše 3 000 m2. Produkty zahrnují od vizitek, přes letáky, katalogy, časopisy, knihy, kalendáře až po krabičky a nejrůznější obaly.

Po celou dobu investujeme do moderních strojů, zařízení, softwarů a školení pracovníků – s cílem dosáhnout konkurenceschopných cen a špičkové kvality.

Tiskárna Didot, spol. s r.o.

Trnkova 119, 628 00 Brno-Líšeň

tel.: +420 543 215 538, e-mail: info@tiskarna-didot.cz

Copyright © 2015 Tiskárna Didot, spol. s r.o.